Ana Sayfa / ÇEVRE / Akdeniz Fen İşleri Ekipleri, ilçenin çehresini değiştiriyor

Akdeniz Fen İşleri Ekipleri, ilçenin çehresini değiştiriyor

Akdeniz’in mahallelerine adeta çıkarma yapan Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ihtiyaç duyan sokak ve yollarda asfalt yama, kaldırım ve kilit taşı yenileme çalışmalarına hız verdi. Hizmetler sayesinde mahallelerin çehresi değişirken, vatandaşların gündelik hayatı da kolaylaşıyor.

Personel gücünün yanı sıra araç-gereç ve teçhizat yönünden de güçlendirilen Akdeniz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, hazırladığı plan ve program kapsamında eksikliği olan her mahalleye hizmet ulaştırıyor. Aralıksız süren hizmetler sayesinde bir yandan Akdeniz’in çehresi değişiyor, mahalle sakini vatandaşların da gündelik hayatta karşılaştığı sıkıntılar ortadan kaldırılıyor.

İhtiyaç duyan her mahalleye hizmet veriliyor

Müfide İlhan Mahallesinin farklı sokaklarında kilit taşı döşeme ve bordür serimi yapan ekipler, Karacailyas Mahallesi Deliçay Sokak üzerinde de kaldırım yenileme çalışması gerçekleştirdi. Huzurkent Bahşiş Mahallesi’nin kaldırım kilit taşlarını yenileyen fen işleri ekipleri, Hamidiye Mahallesi’nin çeşitli sokaklarında da yine kilit taşı ve kaldırım tamiratı yaptı.

Mahalle sakinlerinden teşekkür…

Ekipler ayrıca; Camişerif, Siteler, Şevket Sümer, Karaduvar ve Nusratiye mahallelerinin zarar gören sokaklarında da asfalt yama, kaldırım kilit taşı ile karo yenileme çalışması gerçekleştirdi. Mahallelerinde gerçekleşen hummalı çalışmalara tanık olan mahalle sakinleri de hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirdi; Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak ile ekiplere teşekkür etti. (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Yeşil Sol Parti Mersin İl Eş Sözcülerinden bayram mesajı

Yeşil Sol Parti Mersin İl Eş Sözcüleri, tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutlayan bir mesaj ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir