Ana Sayfa / Manşet / Başkan Gültak 142. Cadde esnafı ile buluştu

Başkan Gültak 142. Cadde esnafı ile buluştu

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, Güneş, Şevket Sümer ve Hal mahallelerinden geçen 142. Cadde üzerinde faaliyet gösteren esnafı ziyaret etti.

Göreve geldiği günden itibaren periyodik olarak sürdürdüğü mahalle ziyaretlerine devam eden Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, bu kez belediye tarafından ilçeye kazandırılan, Güneş, Şevket Sümer ve Hal mahallelerinden geçen 142. Cadde üzerinde faaliyet gösteren esnafı ziyaret etti. Burada vatandaşlarla ve esnafla sohbet eden Gültak, kimi esnafın dile getirdiği sıkıntıların çözülmesi için ilgili birim müdürlerine talimat verdi.

Başkan Gültak, esnafa bol kazanç dileyerek, hal hatır sordu, isteklerini dinledi ve birlikte fotoğraf çekmek isteyen vatandaşları kırmadı. Vatandaşların ve esnafın arasında olmayı önemsediklerini kaydeden Gültak, “Makamda oturmayı sevmiyorum. Genelde dışarıda vatandaşlarımızla beraberiz. Yaptığımız işleri bürokratlarımızla birlikte takip ediyor, eksik olan yönlerini not alıp hızlıca düzelmesini sağlıyoruz” dedi.

Ziyaretinde, her zaman olduğu gibi çocukları da unutmayan Başkan Gültak, çeşitli hediyelerle de küçükleri de sevindirdi, kıyafet alışverişine çıkan bir kadına da istediği elbiseyi alıp hediye etti. (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Tarsuslu akademisyene ispanyada en iyi bildiri ödülü..İyi çalışmalar

Akademi Derneği Başkanı ve Tarsus Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt ile Doktorant ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir