Ana Sayfa / GÜNDEM / Başkan Yılmaz, Gezendeli hemşehrileriyle buluştu

Başkan Yılmaz, Gezendeli hemşehrileriyle buluştu

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Gülnar Gezende Mahallesi Bardat Yaylası, Bardat Pazarı Kalkındırma, Güzelleştirme ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti.

Toroslar ilçesinde faaliyet gösteren dernek binası önünde Dernek Başkanı Asım Aydın, Yönetim Kurulu Üyeleri ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ve sevgiyle karışlanan Başkan Yılmaz, birlik ve beraberliğe vurgu yaptı. Ziyaret sırasında derneğin faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verildi.

 “Başkanımız her zaman yanımızda”

Dernek Başkanı Asım Aydın ve dernek yöneticileri, Başkan Yılmaz’a her türlü desteğinden dolayı teşekkür ederek; “Her zaman yanımızda olan, desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Başkanımız Atsız Afşın Yılmaz’a derneğimize yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ederiz” dedi.

“Hemşehri dernekleri kültürümüzün yansımasıdır”

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz ise Gezendeliler ile her zaman bir arada olduklarını ve ilişkilerinin her zaman güzel olduğunu söyleyerek; “Bir derneğin yaşaması, buradaki birlik ve beraberliğin tesis edilmesi ve her zaman bunun sağlanması noktasında başarılı çalışmalarınızdan dolayı hepinizi tebrik ediyorum. Bu çok önemlidir. Bu başarı, aranızdaki birliğin, beraberliğin ve kültürün yansımasıdır. Sizleri çok seviyoruz. Bizler ve sizlerdeki bu birlik ve beraberlik aslında bu vatanı, bu milleti, bu devleti ilelebet yaşatan temel anlayıştır” diye konuştu.

Ziyaret sırasında Gezendeli vatandaşlar, Başkan Yılmaz’a Gülnar yöresine ait tahta kaşık seti hediye etti. (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Akdeniz’de 23 Nisan Bayramı temsili devir teslim töreni

Akdeniz Belediyesi Eş Başkanları Hoşyar Sarıyıldız ve Nuriye Arslan, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir