Ana Sayfa / GÜNDEM / Gültak’tan öğrencilere ‘Diyanet Çocuk’ Dergisi dağıttı

Gültak’tan öğrencilere ‘Diyanet Çocuk’ Dergisi dağıttı

Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Ortaokulu’nu ziyaret eden Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, öğrencilere “Diyanet Çocuk Dergisini” hediye etti, sınıftaki sıralara oturup çocuklarla sohbet etti.

Akdeniz Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İlçe Müftülüğü işbirliğinde; Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Ortaokulu öğrencisi çocuklara “Diyanet Çocuk” dergisi dağıtıldı. Akdeniz İlçe Müftüsü Necati Gündoğdu ile birlikte derginin dağıtımına katılan Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, sınıfları ziyaret etti, sıralara oturup öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.

“Çocuklarımız; milli ve manevi değerleri asıl kaynaklarından okumalı”

Buluşmada, gelecekte hayalini kurdukları üniversiteleri kazanıp diledikleri meslekleri yapabilmeleri için derslerine sıkı çalışmaları yönünde öğrencilere tavsiyede bulunan Başkan Mustafa Gültak; “Akdeniz ilçemizde 10 okulumuzda gerçekleştirdiğimiz bu projemiz, Diyanet İşleri Başkanlığı’na bağlı İlçe Müftülüğü, İlçe Eğitim Müdürlüğü ile Akdeniz Belediyesi olarak ortaklaşa katıldığımız güzel bir proje. Hem çocuklarımızı okumaya teşvik etmek, hem de çocuklarımızın ahlaki, dini ve milli değerlerimizi gerçek ve asıl kaynaklarından okuyup öğrenebilmeleri konusunda da önemli bir proje. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Gültak; Akdeniz ve Büyükşehir için destek istedi

Akdeniz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Akdeniz Belediye Başkan Adayı M. Mustafa Gültak, beraberinde Cumhur ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir