Ana Sayfa / EĞİTİM / İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzde devir teslim töreni

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzde devir teslim töreni

Mersin İl Milli Eğitim Müdürü olarak ilimize atanan Sayın Fazilet Durmuş, görevi Sayın Adem Koca ‘dan devraldı.

Sayın Fazilet Durmuş, bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Sayın Adem Koca ‘ ya teşekkür etti. Sayın Adem Koca, “Bugüne kadar omuz omuza çalıştığımız, Mersinimizi birlik ve dayanışma içinde daha da yükselttiğimiz ilimizin değerli protokolüne, paydaşlarımıza, meslektaşlarıma, tüm personelimize, en kalbi duygularımla teşekkür ediyor, çok kıymetli evlatlarıma her daim başarılar; Sayın Fazilet Durmuş ‘a yeni görevinde muvaffakiyetler diliyorum.” dedi.

Sayın Adem Koca ve Sayın Fazilet Durmuş Müdürlüğümüze bağlı tüm birimleri ziyaret ettiler. Sayın Adem Koca, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz yöneticileri ve personeliyle vedalaşırken Sayın Fazilet Durmuş da tüm birimlerle tanışarak selamlaştı.

Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Fazilet Durmuş, devir teslim töreninin ardından birim amirleri ile bir toplantı gerçekleştirdi. Sayın Durmuş toplantı sonrasında Mersin Valimiz Sayın Ali Hamza Pehlivan’ı makamında ziyaret etti. (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Yenişehir Belediyesinin Öğrenciye uygulaması 2 bin 200 öğrenciye ulaştı

Mersin Yenişehir Belediyesinin hayata geçirdiği ve üniversitelilere ücretsiz yemek imkanı sunduğu Öğrenci’ye uygulamasından kısa sürede ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir