Ana Sayfa / ÇEVRE / Kuvayi Milliye Caddesi daha modern bir yapıya kavuşturuldu

Kuvayi Milliye Caddesi daha modern bir yapıya kavuşturuldu

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, çalışmalarıyla Toroslar ilçesinin her caddesini yenileyerek konforlu bir hala getiriyor. İlçenin trafik akışının yoğun olduğu caddelerden biri olan Kuvayi Milliye Caddesi’nde çalışmalarını aşamalı olarak gerçekleştiren ekipler yoğun bir tempoyla sürdürdüğü sıcak asfalt serim çalışmalarını tamamladı.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, kent genelinde sorumluluk alanındaki tüm yolları konforlu hale getirmek için yoğun bir çalışma temposuyla faaliyetlerine devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde caddenin, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı ile 87021 Sokak arasında kalan kısmını ve  Milli Mücahit Rıfat Uslu Caddesi ile Hüseyin Okan Merzeci Bulvarı arasında kalan kısmını yenileyen ekipler, son olarak 87021 Sokak ile H.Okan Merzeci Bulvarı arasında kalan  kısmını da yenileyerek caddedeki asfalt çalışmalarını tamamladı. Kuvayi Milliye Caddesi’nde asfalt yenileme çalışmalarında toplamda 2 bin 200 metrelik yol yenilenmiş oldu.

Ekipler, ilk olarak cadde üzerinde zamanla deforme olmuş bozuk zemini freze makinesi ile kazıyarak kaldırdı. Trafik akışının yoğun olduğu caddede asfalt seriminin hızla tamamlanması için çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdüren ekipler, yolda tam kapama yaparak faaliyetlerine devam etti. Sıcak asfalta hazırlık ve serim çalışmalarının tamamlanmasının devamında, daha konforlu ve güvenli sürüş için çizgi uygulamaları da yapılan yol vatandaşların hizmetine sunuldu. (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Gültak; Akdeniz ve Büyükşehir için destek istedi

Akdeniz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Akdeniz Belediye Başkan Adayı M. Mustafa Gültak, beraberinde Cumhur ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir