Ana Sayfa / Manşet / Lütfi Parıltı: Mersin’de Cumhur İttifakı Belediye Başkanı görmek istiyoruz

Lütfi Parıltı: Mersin’de Cumhur İttifakı Belediye Başkanı görmek istiyoruz

AK Parti Mersin İl Teşkilat Başkanı Lütfi Parıltı, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Parıltı, “Vatandaşlarımız ‘AK Parti yapar, Cumhurbaşkanımız yapar’ diyerek doğru yolda olduğumuzu hissettiriyor. Mersin’de de Cumhur İttifakı belediyesini görmek istiyoruz. Merkezi hükümetle beraber, daha düzenli çalışarak tüm sorunların ortadan kalkmasını istiyoruz” dedi.

AK Parti Mersin İl Teşkilat Başkanı Parıltı, genel seçimlerin ardından sistemlerinde yenileme ve düzenlemeye gidildiğinin altını çizerek, “Ülkemiz son dönemlerde büyük sıkıntılar atlattı. Bunun üzerine 15 gün arayla iki seçim oldu. Bütün sistemde yeniden bir düzenlenmeye gidiliyor. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminde, kararlar daha kolay ve daha net alındığı için, önümüzdeki süreçte AK Parti’ye olan desteğin yine yığınla geleceğinden hiçbir şüphem yok” dedi.

“Emeklilerin sorunları AK Parti sayesinde çözüme kavuşacak”

Emeklilerin yaşadığı sorunların da yine AK Parti sayesinde çözüme kavuşacağını vurgulayan Başkan Parıltı, “Geçtiğimiz seçim sürecinde, emekliler ile ilgili kamuoyunun da bildiği bir rahatsızlık oluştu. Biz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a her zaman güveniyoruz. Kısa vadede emeklilerimizde karşılık bulacak bir ikramiyede bulundu ve yıl başında da gerekli desteği sağlayacağını bildirdi. Bu haber büyük yankı uyandırdı. Vatandaşlarımız ‘AK Parti yapar, Cumhurbaşkanımız yapar’ demeye başladı. Hükümeti yürüten irade AK Parti’de olduğu için insanlarımız gerekli desteği Cumhurbaşkanımız Erdoğan’dan ve AK Parti’den bekliyor” şeklinde konuştu.

“AK Parti’nin en önemli unsuru teşkilatlarıdır”

AK Parti Mersin İl Teşkilat Başkanı Lütfi Parıltı, AK Parti’nin teşkilat sisteminin çok iyi bir şekilde işlediğini belirterek, “AK Parti’nin en önemli unsurlarından biri, bugüne kadar diri tuttuğu teşkilatlarıdır. AK Parti’nin siyasi arenada 23 yıldır her geçen gün büyüyen üye sayısı var, her geçen gün yenilenen teşkilatları var. İlçe teşkilatlarımız, AK Nokta aracımız ile ilçe ilçe dolaşıyor, insanları dinliyor, üye olmak isteyen insanları üye yapıyor. İl ve ilçe yöneticilerimiz, sahada birebir insanlarımız ile iletişime geçiyor” dedi.

“Mersin halkı bize şans verirse neler yapabileceğimizi görecek”

Son olarak Mersin halkına seslenen Parıltı, şöyle konuştu: “Mersin’de yüzbinlerce gönüldaşımıza seslenmek istiyorum. AK Parti değerli bir parti, bu memlekete büyük gelişmeler yaşattı. Mersin’de de Cumhur İttifakı belediyesini görmek istiyoruz. Merkezi hükümetle beraber, daha düzenli çalışarak tüm sorunların ortadan kalkmasını istiyoruz. O nedenle bize bir şans vererek, neleri değiştirebileceğimizi Mersin halkının görmesini istiyoruz.” (Mersin Panorama)

 

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Başkan Özyiğit, Pirireis, Çiftlikköy ve Akkent’te vatandaşlarla buluştu

Yenişehir Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Yenişehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Özyiğit, Pirireis, Çiftlikköy ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir