Ana Sayfa / GÜNDEM / Mersin Barosu ile Çevre Mühendisleri Odası, yaşanabilir bir çevre için el ele verdi

Mersin Barosu ile Çevre Mühendisleri Odası, yaşanabilir bir çevre için el ele verdi

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Mersin Şube Başkanı Sinan Can, yönetim kurulu üyeleri ile Mersin Barosu Kent ve Çevre Komisyonu üyeleri, Mersin Barosu Başkanı Av. Gazi Özdemir’i ziyaret etti. Çevre sorunlarına yönelik hukuksal, bilimsel ve teknik konularda işbirliği içerisinde yapılacak çalışmalar hakkında yol haritası belirlendi.

Mersin Barosu Yönetim Kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette, 22 Mart Dünya Su Günü ve 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde farkındalık yaratmak amacıyla Mersin Barosu Kent ve Çevre Komisyonu ile TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Mersin Şubesi işbirliğinde düzenlenecek olan panel ve etkinliklerin içeriği hakkında bilgilendirme yapıldı.

Mersin’deki balık çiftlikleri, nükleer santral, Çamlıbel Balıkçı Barınağı’nın AVM’ye dönüştürülmesi projesi başta olmak üzere, ülkemizdeki ve kentimizdeki tüm çevre sorunlarının ele alındığı ziyarette, sorunların çözümüne yönelik hukuksal, bilimsel ve teknik konularda işbirliği içerisinde çalışmalar yapılması konusunda fikir birliğine varıldı. (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Toroslar’da yeni yol çalışmaları sürüyor

Toroslar Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü tarafında ihtiyaç duyulan mahallelerde imara uygun yeni yol açım, düzenleme ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir