Ana Sayfa / GÜNDEM / Mersin Ekonomi Platformu Tarsus TSO Yönetimi ile bir araya geldi

Mersin Ekonomi Platformu Tarsus TSO Yönetimi ile bir araya geldi

Mersin Ekonomi Platformu (MEP) 12. Dönem Başkanı Servet Özkaya ve yönetim kurulu üyeleri Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H. Ruhi Koçak’ı ziyaret etti. Ziyarette bölgenin gelişim süreci değerlendirilerek karşılıklı işbirliği ve bilgi alışverişinde bulunuldu.

Tarsus TSO Başkanı Koçak, Yönetim Kurulu Üyeleri Nihat Kürklü, Eren Oğuz ve Serkan Fesli ile birlikte MEP 12. Dönem Başkanı Özkaya ve yönetim kurulu üyelerini konuk etti. Ziyarette Tarsus’un ekonomik potansiyelini ve yapılan yatırımların kente ve bölgeye sağlayacağı katkıyı değerlendiren Koçak, ‘’Tarsus’un önümüzdeki dönemde olumlu yönde değişeceğini ve gelişeceğini öngörüyoruz. Yapılan ciddi yatırımların merkezinde olması stratejik önemliliğini artırdı. İşbirliği ve birlikte hareket etmek bu dönemde daha da önem kazandı. Bizler ekonomik kalkınma için işbirliğine her zaman açık ve hazırız. ’’dedi.

MEP 12. Dönem Başkanı Servet Özkaya da platform olarak yürüttükleri çalışmaları anlatarak, Mersin ve Tarsus’un uluslararası tanınırlığının artması için faaliyetlerine devam edeceklerini söyledi. (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Ekmen, Uluslararası Anadili Günü’nde yaşayan dil ve lehçeleri yeniden sordu

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, Milli Eğitim Bakanı Yusuf ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir