Ana Sayfa / ASAYİŞ / Mersin Polisi eylem hazırlığındaki DEAŞ militanını yakaladı

Mersin Polisi eylem hazırlığındaki DEAŞ militanını yakaladı

Mersin Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri eylem hazırlığında ki bir DEAŞ militanını yakaladı.

Mersin’in asayiş ve huzuru için gecesini gündüzüne katan Mersin Emniyet teşkilatı, başarılı bir operasyona daha imza attı. Emniyet Müdürlüğü Basın Yayın Şube Müdürlüğü tarafından yapılan yazlı bir açıklamada, eylem hazırlığındaki bir DEAŞ militanın yakalandığı kaydedildi.

Açıklamada “Mersin Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü olarak DEAŞ terör örgütü mensuplarının eylem ve faaliyetlerinin deşifre edilmesine yönelik olarak yapılan çalışma kapsamında; DEAŞ terör örgütü içerisinde, hakkında üst düzey yönetici olduğuna dair beyan bulunan ve örgüte müzahir kanallarda yayınlanan video paylaşımında görüntüsü tespit edilen (A.)(S.)  isimli şüpheli şahıs eylem yapma hazırlığı içindeyken yakalanmış olup adli işlemlerin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştır. Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir” ifadeleri yer aldı. (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Mersin Polisi dolandırıcıları kıskıvrak yakaladı

Mersin Akdeniz İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, Kart dolandırıcılarına yönelik düzenledikleri operasyonda, 5 kişi yakalanarak, gözaltına ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir