Ana Sayfa / ASAYİŞ / Mersin’de 21 bin Litre kaçak akaryakıt yakaladı

Mersin’de 21 bin Litre kaçak akaryakıt yakaladı

Mersin Emniyeti, bir depoya düzenledikleri baskında 21 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirdi. Aynı zamanda kaçak sigara ticareti yapan bir depoya da baskın düzenledi, 5 bin 700 adet bandrolsüz sigara ele geçirildi.

Mersin Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri, il genelinde sahte/kaçak akaryakıt ve sigara ticareti yapanlara yönelik operasyon düzenledi.

KOM Şube Polisleri, haksız kazanç elde ederek devleti zarara uğratan şahısların tespit ve yakalanmasına yönelik çalışma başlattı.

Bu çerçevede yapılan çalışmalarda, Akdeniz ilçesinde faaliyet gösteren bir depoda kaçak akaryakıt olduğu tespit edildi. Bunun üzerine belirlenen adrese gerçekleştirilen operasyonda 21 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirilirken, A.D.Ç. isimli şüpheli gözaltına alındı.

Aynı zamanda, kaçak sigara ticareti yapan bir şahsın adresine de operasyon düzenleyen ekipler, 5 bin 700 adet bandrolsüz sigara ele geçirirken, A.A. isimli şahsa adli işlem uyguladı. (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Tarsuslu akademisyene ispanyada en iyi bildiri ödülü..İyi çalışmalar

Akademi Derneği Başkanı ve Tarsus Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt ile Doktorant ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir