Ana Sayfa / EKONOMİ / Toroslar Belediyesinden, işçilerin maaşlarına yüzde 30 zam

Toroslar Belediyesinden, işçilerin maaşlarına yüzde 30 zam

Toroslar Belediyesi ile Belediye İş Sendikası arasında imzalanan Toplu İş Sözleşmesi, belediye çalışanlarının yüzünü güldürdü.

1 Mart 2023 tarihinden geçerli olmak üzere ilk 6 ay için belediyede çalışan daimi işçilerin maaşlarına ve sosyal haklarına yüzde 30 oranında zam yapıldı. Daimi işçilerin, 1 Eylül 2023 tarihi itibariyle ek zam alacakları da bildirildi.

Başkan Yılmaz: Personelimizin Her Zaman Yanındayız

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, personelin hem ücretini hem de sosyal haklarını iyileştiren Toplu İş Sözleşmesi’nin hayırlı olmasını diledi. Verilen her emeğin ve alın terinin kutsal olduğunu ifade eden Başkan Yılmaz, ekip ruhu içerisinde canla başla çalışan tüm personeline teşekkür ederek; “Toplu İş Sözleşmemizi imzaladık. Daimi işçilerimizin maaşlarına ve sosyal haklarına 1 Mart 2023 tarihinden geçerli olmak üzere ilk 6 ay için yüzde 30 zam yaptık. Personelimize destek olmaktan memnuniyet duyuyor, Toplu İş Sözleşmesinin belediyemize ve çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi. (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Toroslar’da geleneksel Ramazan akşamları başlıyor

Toroslar Belediyesi, 11 ayın sultanı Ramazan ayının manevi atmosferini düzenleyeceği iftar yemeği ve Ramazan panayırı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir