Ana Sayfa / ÇEVRE / Toroslar’da, temizlik çalışması devam ediyor

Toroslar’da, temizlik çalışması devam ediyor

Mersin’in merkez ilçesi Toroslar Belediyesi, her gün belirlenen plan dahilinde ilçe genelinde genel bakım ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Belediye, günlük rutin çalışmalarının yanında her mahalleyi baştan aşağı kapsamlı bir şekilde temizleyerek elden geçiriyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince; kaldırım ve yol kenarlarındaki yabani otlar biçiliyor, sokaklar süpürülüyor, park ve yeşil alanlar bakımdan geçiyor, boş arsalardaki birikintiler ve hafriyatlar temizlenerek görüntü kirliliğinden uzaklaştırılıyor. Ekipler, son olarak Arpaçsakarlar, Yalınayak ve Halkkent Mahallelerinde genel temizlik çalışmasını tamamladı.

“Tüm ekiplerimiz, toroslarımız için sahada

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, çevre temizliğinin toplum sağlığı açısından son derece önemli olduğunu belirterek; “Gelecek nesillere daha temiz ve huzurlu bir kent bırakmak için çalışıyoruz” dedi.

“Pırıl pırıl bir Toroslar için ekiplerimiz, 7/24 görev başında” diyen Başkan Yılmaz; “Evsel atıkların toplanmasından genel temizlik çalışmasına, çöp konteynerlerinin dezenfeksiyonundan boş arsaların temizliğine kadar ilçemizde temizlik seferberliğini sürdürüyoruz. Vatandaşlarımız için daha temiz ve daha yaşanılabilir alanlar oluşturma gayretindeyiz” diye konuştu. (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

MTOSB’den İl Emniyet Müdürü’ne ziyaret

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, Mersin İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk’ü makamında ziyaret ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir