Ana Sayfa / ÇEVRE / Virane haldeki Fatih Park yenilenerek, modern hale getirildi

Virane haldeki Fatih Park yenilenerek, modern hale getirildi

Akdeniz Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Huzurkent Mahallesi’nde bulunan virane haldeki Fatih Parkı’nı yenileyerek, modern hale getirdi. Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, kamelya ve oturma grupları, spor aletleri, oyun ve aydınlatma grupları kazandırılarak, vatandaşların hizmetine sunulan Fatih Parkı’nda incelemelerde bulundu.

Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, birim müdürleriyle birlikte, Fatih Parkı’nda gerçekleşen kapsamlı yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. Akdeniz’in bütün mahallerinde vatandaşlara en iyi konforda hizmet vermeyi amaçladıklarını belirten Başkan Gültak, Huzurkent Mahallesinde harabe halde bulunan Fatih Parkı’nı yenilediklerini, oyun grupları ve yeşil alanlarla modern bir hale getirdiklerini söyledi.

Huzurkent Mahallesi’nde önemli bir ihtiyacı yerine getirdiklerini dile getiren Gültak, “Daha önce burada bir park vardı ama bir iki ağaçtan oluşuyordu. Metruk bir haldeyken park, bir anda yaptığımız çalışmalarla, yemyeşil ağaçların olduğu, piknik alanlarının olduğu oturma alanlarının olduğu güzel bir parka dönüştü. Bir yandan camimiz, bir yandan etrafımızdaki mahallelerle vatandaşlarımızın verimli bir şekilde kullanacağı alana dönüştü. Parkımız tüm Huzurkent halkına hayırlı olsun” dedi. (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Ekmen, Uluslararası Anadili Günü’nde yaşayan dil ve lehçeleri yeniden sordu

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, Milli Eğitim Bakanı Yusuf ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir