Ana Sayfa / GÜNDEM / Vali Pehlivan, AKY Technology’i ziyaret etti

Vali Pehlivan, AKY Technology’i ziyaret etti

Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, MTOSB Başkanı Sabri Tekli ve sanayiciler ile birlikte AKY Technology’i ziyaret ederek firmanın faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan sanayi alanında yapılan gelişmeleri ve sanayicileri yakından takip ederek faaliyetleri hakkında bilgiler almaya devam ediyor. AKY Technology Yönetim Kurulu ile bir araya gelen Vali Pehlivan, firmanın İcra Kurulu Başkanı Gökmen Akyürek, Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Akyürek ve Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Akyürek’ten fabrikanın işleyişi hakkında önemli bilgiler aldı.

Toplantıya Vali Pehlivan ve Başkan Tekli’nin yanı sıra, MTOSB Yönetim Kurulu Üyeleri Veysel Memiş, Seyfetullah Işık, Denetim Kurulu Üyesi Hasan Yıldırım, Bölge Müdürü Halil Yılmaz ve sanayiciler katıldı.

Gerçekleştirilen ziyaretin ardından MTOSB Bölge Müdürlüğü’nde bir araya gelen heyet, yılın son Müteşebbis Heyet Toplantısını gerçekleştirdi. (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Toroslar’da yeni yol çalışmaları sürüyor

Toroslar Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü tarafında ihtiyaç duyulan mahallelerde imara uygun yeni yol açım, düzenleme ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir