Ana Sayfa / Manşet / Yeşil Sol Parti Tarsus’ta büro açılışı gerçekleştirdi

Yeşil Sol Parti Tarsus’ta büro açılışı gerçekleştirdi

Yeşil Sol Parti, Tarsus ilçesi Bağlar Mahallesi’nde vatandaşların yoğun katılımıyla seçim irtibat bürosu açtı. Halaylarla renklenen açılışta konuşan milletvekili adayı Ali Bozan, “Az kaldı. 1 ay sonra bambaşka bir sabaha uyanacağız” dedi.

Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi (Yeşil Sol Parti) Mersin’in Tarsus ilçesinde seçim irtibat bürosu açtı. Bağlar Mahallesi’nde gerçekleştirilen açılışa Yeşil Sol Parti Mersin milletvekili adayları Ali Bozan, Hamdiye Kırıcı, Şerif Durmaz, Mustafa Türk ile Halkların Demokratik Partisi (HDP) ve Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) il ve ilçe yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Yeşil Sol Parti flamalarıyla donatılan mahallede vatandaşlar açılışa yoğun bir ilgi gösterirken alanda coşku havası hiç dinmedi.

“Bu seçim, barış ve özgürlük seçimi olacak”

Açılışta konuşan adaylardan Hamdiye Kırıcı, 14 Mayıs seçimlerinde Yeşil Sol Parti olarak Tarsus halkına güvenlerinin tam olduğunu belirtti. Tarihi bir seçime gidildiğini söyleyen Hamdiye Kırıcı,  “Biz Tarsus’un gençlerine, kadınlarına güveniyoruz ve inanıyoruz. Bu seçim bizim için barış ve özgürlük seçimi olacak. Bu seçim, zindanlardaki vekillerimize ve kadınlara özgürlük olacak” diye belirtti.

“AKP iktidarı, sandıkta halkların iradesine mağlup olacak”

14 Mayıs seçimlerinin önemine vurgu yapan Ali Bozan ise tüm vatandaşlara bu son 1 ayda seçim çalışmaları için Yeşil Sol Parti’ye gönül vermiş tüm vatandaşları göreve davet etti. Seçimlere kısa bir süre kaldığını anımsatan Bozan, bu seçimde AKP iktidarını göndermekte kararlı olduklarını belirtti. Bozan, şöyle devam etti: “Sizin buradaki coşkunuz bize güç ve moral verdi. 14 Mayıs’ta ki seçim sıradan bir seçim değil tarihi bir seçim. Bu seçimde, AKP iktidarı sandıkta halkların iradesine mağlup olacak. Biz bu kararlılığı görüyoruz ve gece gündüz çalışıyoruz. Mersin’i karış karış gezeceğiz. Yeşil Sol’u anlatacağız. İnanıyoruz, başaracağız. Az kaldı. 1 ay sonra bambaşka bir sabaha uyanacağız. Birlikte kazanacağız.” (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Yeşil Sol Parti, Mersin’de zafer havasında kadın seçim bürosu açtı

Akdeniz ilçesi Güneş Mahallesi’nde halaya duran binlerce vatandaş, Yeşil Sol Parti Kadın seçim bürosunu “Kadın, ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir