Ana Sayfa / ÇEVRE / Akdeniz Camişerif Mahallesi’nin kaldırımları yenileniyor

Akdeniz Camişerif Mahallesi’nin kaldırımları yenileniyor

Akdeniz Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin, Camişerif Mahallesi’nde sürdürdüğü kaldırım yenileme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Gültak, bu çalışma tamamlandıktan sonra sokakların asfaltının da yenileneceğini belirtti. 

Akdeniz’de hazırladığı plan ve program kapsamında hareket eden fen işleri ekipleri, merkez-kırsal bölge demeden ilçenin birçok mahallesinde aynı anda asfalt yama, kaldırım serimi, kilitli parke taşı ve bordür yenileme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak da kimi zaman çalışmaları yerinde inceleyip hem ekiplerden bilgi alıyor hem de muhtarlar ve vatandaşların taleplerini mahallinde dinliyor. Son olarak Cami Şerif Mahalle Muhtarı Derin Günüç’ü ziyaret eden Başkan Gültak, ardından bölgede süren kaldırım yenileme çalışmalarını inceleyerek ekiplerden bilgi aldı.

“Akdeniz’i değiştiren hizmetlerimiz devam edecek”

Ardından aralıksız süren çalışmalar hakkında bir değerlendirme yapan Başkan Gültak; “Akdeniz’de göreve geldiğimiz ilk günden beri dokunmadık mahalle, hizmet vermedik sokak bırakmadık. Bir yandan kilometrelerce uzunlukta sıcak ve soğuk asfalt kaplama çalışması yaparken, eksiği olan mahallelerimizin sokak ve kaldırımlarını da yeniledik. Ekiplerimizin desteğiyle hizmetimiz aralıksız sürüyor. Camişerif Mahallemizde kaldırım yenileme çalışması bittikten sonra ömrünü tamamlayan asfaltı da yenileyeceğiz. Akdeniz’e bağlı 65 mahallemizin tamamına ihtiyaç duyduğu hizmetleri ulaştırmak, vatandaşlarımızın yaşamını kolaylaştırmak ve ilçemizi güzelleştirmek için 5 yıldır aralıksız çalışıyoruz. Akdeniz’i değiştiren hizmetlerimiz yeni dönemde aralıksız devam edecek” diye konuştu.

Mahalle gezisinde vatandaşlarla da sohbet ederek dile getirdikleri talepleri dinleyen Başkan Gültak, bölgede faaliyet gösteren işyerlerini de ziyaret ederek esnafla bir araya geldi, hayırlı kazançlar diledi. (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

MTOSB’den İl Emniyet Müdürü’ne ziyaret

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, Mersin İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk’ü makamında ziyaret ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir