Ana Sayfa / ÇEVRE / Akdeniz’de pazaryerlerine mobil tuvalet kuruluyor

Akdeniz’de pazaryerlerine mobil tuvalet kuruluyor

Pazarcı esnafı ve vatandaşlar talep etti, Akdeniz ilçe genelinde kurulan pazaryerlerine mobil tuvalet olarak kullanılan otobüs konuldu.

Akdeniz Belediyesi, bir yandan ilçeye yeni pazaryerleri kazandırırken ve pazaryerlerinin rutin temizliği ve yıkama çalışmalarını hiç aksatmadan sürdürürken, mutfak alışverişleri için pazaryerlerine giden vatandaşların ve burada faaliyet gösteren esnafın da önemli bir ihtiyacını karşıladı. Fen İşleri Müdürlüğü, gerek esnaf, gerekse vatandaşların bu konudaki talebini karşılıksız bırakmadı; ilçe genelinde semt pazarı kurulan yerlere mobil WC olarak kullanılabilen otobüsü yerleştirdi.

Akdeniz ilçe genelinde semt pazarı kurulan onlarca mahalleye seyyar WC olarak kullanılan otobüsü yerleştiren ekipler, son olarak Yeni Mahalle, Çay Mahallesi ve Çilek Mahallesi’nde pazar kurulan alanların yanına mobil WC’ler koydu. Alışveriş yaptıkları pazaryerinde seyyar tuvalet olarak düzenlenen otobüsü gören esnaf ve vatandaşlar hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirdi.  (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Başkan Özyiğit, Pirireis, Çiftlikköy ve Akkent’te vatandaşlarla buluştu

Yenişehir Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Yenişehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Özyiğit, Pirireis, Çiftlikköy ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir