Ana Sayfa / GÜNDEM / Başkan Seçer’in acı günü

Başkan Seçer’in acı günü

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in amcası Necmi Seçer vefat etti. Başkan Seçer amcası için Tarsus Güney Mezarlığı’nda düzenlenen cenaze törenine katıldı. Başkan Seçer’in amcası Necmi Seçer, öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından dualarla toprağa verildi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve eşi Meral Seçer; Başkan Seçer’in amcası Necmi Seçer’in Tarsus Güney Mezarlığı’nda düzenlenen cenaze törenine katıldı. Başkan Seçer’in amcası Necmi Seçer, öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından dualarla toprağa verildi.

Başkan Seçer’i bu acı gününde; geçmiş dönem ve mevcut milletvekilleri, geçmiş dönem ve mevcut belediye başkanları, siyaset ve iş dünyasının temsilcileri, muhtarlar, esnaf ve sanatkârlar, kamu ve belediye bürokratları, oda, dernek ve kooperatif başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Başkan Seçer’in yakınları ve vatandaşlar yalnız bırakmadı.

Başkan Seçer’in Tarsus’un tanınmış eşraflarından olan amcası Necmi Seçer, Tarsus Güney Mezarlığı’nda toprağa verildikten sonra Kur’an-ı Kerim okunup, dualar edildi. Başkan Seçer, ardından taziyeleri kabul etti. (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Gültak; Akdeniz ve Büyükşehir için destek istedi

Akdeniz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Akdeniz Belediye Başkan Adayı M. Mustafa Gültak, beraberinde Cumhur ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir