Ana Sayfa / ASAYİŞ / Mersin Polisi dolandırıcıları kıskıvrak yakaladı

Mersin Polisi dolandırıcıları kıskıvrak yakaladı

Mersin Akdeniz İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, Kart dolandırıcılarına yönelik düzenledikleri operasyonda, 5 kişi yakalanarak, gözaltına alındı.

Mersin Emniyet Müdürlüğünün dolandırıcı ve halkın asayişini bozan şahıslara yönelik operasyonları devam ediyor. Son olarak kart yöntemi ile dolandırıcılık yapan şahıslara yönelik uygulama başladı. Akdeniz İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisleri, aldıkları bir ihbarı değerlendirerek, mahmudiye mahallesinde bir şahsın kart dolandırıcılığı yaptığını belirledi.

Akdeniz Emniyet Müdürlüğüne Bağlı ekipler, tespit edilen adrese yönelik baskın düzenlendi.  Baskında 5 şahıs gözaltına alınırken, adreste yapılan aramada, 177 hesap kartı, 187 cep telefonu, 6 dizüstü bilgisayar, bir tablet bilgisayar, bir kayıt cihazı ve 41 uyuşturucu hap ile 2 gram uyuşturucu madde ele geçirdi.

Gözaltına alınan şahıslar Emniyette ki ifadelerinin ardından Adliyeye sevk edileceği bildirildi. Konuya dair yazılı bir basın açıklaması yayınlayan Mersin Emniyet Müdürlüğü şu ifadeleri kullandı; “Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir” (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Başkan Özyiğit, Pirireis, Çiftlikköy ve Akkent’te vatandaşlarla buluştu

Yenişehir Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Yenişehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Özyiğit, Pirireis, Çiftlikköy ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir