Ana Sayfa / EKONOMİ / Murat İlça’ya “Yılın Başarılı İş İnsanı” Ödülü

Murat İlça’ya “Yılın Başarılı İş İnsanı” Ödülü

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Meclis üyesi ve Öz Kiraz Nakliyat Yöneyim Kurulu Başkanı Murat İlça, “Yılın Lojistik Firması” ödülü aldı. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, MTSO Başkanı Hakan Sefa Çakır ve MTSO Meclis Üyesi Hamit İzol ile birlikte Murat İlça’ya ödül Plaketini taktim etti.

Kent Kamuoyu tarafından “özü ve sözü bir”, “yardımsever” ve “Mersin sevdalısı” olarak bilinen Öz Kiraz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Murat İlça, “4. Rota Busıness Mersin İş ve Ekonomi Ödülleri” gecesinde yılın en iyi Lojistik Firması ödülünü aldı.

İş ve Ekonomi dünyasının yoğun ilgi gösterdiği gecede, birçok sektörde başarı sağlayan Firma ve iş insanına “Yılın En’leri” ödülü taktim edildi. Bu enler arasından Murat İlça’nın Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Öz Kiraz Lojistik Firması da yer aldı. Dünyanın dört bir yanından ülkemize canlı hayvan ticareti yapan ve aynı zamanda taşımacılığını da üstlenen Murat İlça, anons edildiğinde alkışlarla eşliğinde sahneye çıktı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer tarafından ödülü takdim edilen Murat İlça, MTSO’nun önemine dikkat çeken, önemli bir hamle yaptı. MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Sefa Çakır ve MTSO Meclis Başkanı Hamit İzol’u da platforma davet etti.

İlça’nın bu jestine karşılık salonda ki konuklar alkışlar eşliğinde “Brovo Murat İlça” sloganları atması sıcak bir atmosfer yarattı. Ardından hatıra fotoğrafları çekilirken, Gazetecilere bir açıklama Murat İlça, “Mersinli bir iş insanı olarak Firmamızın böyle bir ödüle layık görülmesi, bizleri çok mutlu etmiştir. Tabi kentin yedi emini olarak bilinen Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Vahap Seçer’in takdimi de çok anlamlı oldu. Ancak yıllardır MTSO’da yol arkadaşlığı yaptığım Yönetim Kurulu Başkanımız Hakan Sefa Çakır ve Meclis Başkanımız Hamit İzol’un da olması benim için ayrıca bir önem arz etti. Her şey Mersin için ve her şey ülkemiz diyorum. Emeği geçen her kesede teşekkür ederim” dedi.  (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Ekmen, Uluslararası Anadili Günü’nde yaşayan dil ve lehçeleri yeniden sordu

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, Milli Eğitim Bakanı Yusuf ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir