Ana Sayfa / ASAYİŞ / Uyuşturucu baronu Mersin’de yakalandı

Uyuşturucu baronu Mersin’de yakalandı

Mersin Mit Bölge Başkanlığı ve Mersin Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdürlüğü ile birlikte düzenledikleri ortak bir operasyonla, uluslararası uyuşturucu ticareti yaptığı ileri sürülen “uyuşturucu baronu” Zafer Ramadan Mersin’de yakaladı.

Mersin Emniyet Müdürlüğünün uyuşturucu tüccarlarına yönelik amansız operasyonları devam ediyor.  Mersin Mit Bölge Başkanlığı ve Mersin Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdürlüğü düzenledikleri ortak bir operasyonla, G-42 koduyla aranan Uluslararası Uyuşturucu Baronu “Zafer Ramadan” isimli şahsı kıs kıvrak yakaladı.

Operasyon, Drone ve Özel Hareket Polislerin desteği ile yürütüldü

Söz konusu başarılı operasyona dair yazılı bir açıklama yapan Mersin Emniyet Müdürlüğü, “Mit Bölge Başkanlığı ve Mersin İstihbarat Şube Müdürlüğü’nün ortak çalışması neticesinde, uluslararası uyuşturucu ticaretine yönelik yapılan teknik ve fiziki çalışmalarda;      Mersin Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce, G-42 koduyla aranan Uluslararası Uyuşturucu Baronu “Zafer Ramadan” isimli şahıs, Mezitli ilçesi Akdeniz Mahallesinde Özel Harekat ve Drone destekli yapılan başarılı operasyon sonucu yakalanmıştır. Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir” bilgileri paylaştı.  (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Ekmen, Uluslararası Anadili Günü’nde yaşayan dil ve lehçeleri yeniden sordu

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, Milli Eğitim Bakanı Yusuf ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir