Ana Sayfa / ASAYİŞ / Mersin KYK Yurdunda öğrenciler Terör Faaliyetleri hakkında bilgilendirildi

Mersin KYK Yurdunda öğrenciler Terör Faaliyetleri hakkında bilgilendirildi

Mersin İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, “Terörü Hep Birlikte Durdurabiliriz” projesi kapsamında Mersin KYK Yurdunda ki öğrencileri bilgilendiren bir toplantı düzenledi.

Mersin İl Emniyet Müdürlüğü TEM Şubesi tarafından düzenlene “Terörü Hep Birlikte Durdurabiliriz”  Projesine ilişkin bilgilendirme toplantıları devam ediyor. Son toplantı Mersin KYK kız yurdunda düzenledi. Çok sayıda öğrenicinin katılım sağladığı toplantıda, terör örgütünün eleman kazanma yöntemlerine karşı detaylı bilgi verilirken, “Öğrencilerin, terör örgütünün tuzaklarına düşmelerinin engellenmesi, devlete olan güven ve desteğin güçlendirilerek terörle mücadelede halk desteğinin arttırılması, terör örgütlerinin propagandalarının etkisiz hale getirilmesi, bu örgütlere karşı toplumsal refleks ve bilincin geliştirilmesi, şüpheli paket, araç ve şahıslar, sosyal medyanın kullanımı, terör dışında şiddete yönelen aşırılıkların ve yeni eleman temin etmelerinin önlenmesi, ”  konularına dikkat çekildi. (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Başkan Özyiğit, Pirireis, Çiftlikköy ve Akkent’te vatandaşlarla buluştu

Yenişehir Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Yenişehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Özyiğit, Pirireis, Çiftlikköy ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir