Ana Sayfa / ASAYİŞ / Uyuşturucu kaçakçıları Mersin Polisine takıldı; 5 gözaltı

Uyuşturucu kaçakçıları Mersin Polisine takıldı; 5 gözaltı

Mersin Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Polisleri, bir otomobilde yaptıkları aramada, tampon bölümünde zulalanmış halde 8 kilo 736 gram esrar yakalarken, konu ile bağlantıları olduğu gerekçesi ile 5 kişide gözaltına alındı.

Mersin Emniyet Müdürlüğü konuya ilişkin yazılı bir açıklama yayınladı. Açıklamada, “Mersin Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerimizce, Uyuşturucu Madde Ticareti yapan şahısların yakalanması ve uyuşturucunun kökünü kazımaya yönelik yapılan teknik ve fiziki çalışmalarda; Doğu illerinden öncü artçı şeklinde ilimize yüklü miktarda uyuşturucu madde getirileceği yönünde alınan bilgiler doğrultusunda, öncü araç Mersin Serbest Bölge Otoban gişelerinde durdurulmuş araç içerisinde bulunan N.K., O.Y., ve S.I. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı.

Artçı araç Mersin otoban MESOT çıkışında terk edilmiş halde bulunmuş araç üzerinde yapılan aramalarda araca zulalanmış vaziyette 16 paket halinde 8 Kilo 736 gram esrar maddesi ele geçirilmiş, artçı araç içerisinde bulunduğu tespit edilen M.Y. ve A.D. isimli şahıslar Diyarbakır iline kaçmak üzere bindikleri otobüste Adana ilinde yakalandı” bilgileri yer aldı. (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Görme engelli çift talep etti, belediye ekipleri hemen harekete geçti

Akdeniz Belediyesi, görme engelli çiftin asfalt ve kaldırım isteğini kısa sürede yerine getirdi. Kurumsal hat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir