Ana Sayfa / Manşet / Serdar Soydan yatırımcıya destek olacağız

Serdar Soydan yatırımcıya destek olacağız

Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, “iş dünyası ile yaptığımız görüşmelerde bize olan ilgileri ve destekleri sevindirici, ancak bizden de talepleri var. Biz onlara önce destek, sonra da yatırım ve istihdam konusunda yardımcı olacağız. Mersin, iş dünyası ile büyür, büyük projelerde Cumhur İttifakı ile hayata geçer. Mersin’i üretim üssü yapma yolunda ortak akıl ve istişare içinde olacağız. Hedefimiz Mersin’e yeni yatırımcı çekmek ve mevcut yatırımcıya da destek olmaktır.” dedi. 

“Marmara’nın alternatifi Mersin’dir”

Seçim çalışmalarını Mersin’e istihdam sağlayan firma ziyaretleri ile sürdüren Serdar Soydan, özellikle iş dünyasından gelen talepleri önemsediklerini, Marmara’nın alternatifi olarak Mersin’i gördüklerini kaydetti.

 

“İş dünyamız ile ortak akıl ve istişare içinde olacağız”

“Mersin’de büyük potansiyel var; bunu biz ortaya çıkaracağız.” diyen Serdar Soydan şunları kaydetti: “Mersin’in tarım, turizm, lojistik gibi önemli artılar var ama yeterli değil. Bizim Belediye olarak Mersin’e yatırımcıları çekmemiz lazım. Ancak daha da önemlisi burada yatırım yapmış olan iş insanlarını da unutmamalıyız. Onlarında sorunlarına eğilmeliyiz. Çünkü Mersin’de kalkınmaya destek olmak istiyorsak bunu mutlaka yapmalıyız. İş dünyamıza, kente sundukları katkılardan dolayı teşekkür ederiz. Mersin’i üretim üssü yapma yolunda ortak akıl ve istişare içinde olacağız” (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Akdeniz’de 23 Nisan Bayramı temsili devir teslim töreni

Akdeniz Belediyesi Eş Başkanları Hoşyar Sarıyıldız ve Nuriye Arslan, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir