Ana Sayfa / KÜLTÜR/SANAT / Toroslar Belediyesinden miniklere sinema keyfi

Toroslar Belediyesinden miniklere sinema keyfi

Mersin merkez ilçe Toroslar Belediyesi, Toroslar Şehit Jandarma Uzman Çavuş Durmuş Tek Anaokulu’ndaki minik öğrencilere yönelik sinema etkinliği düzenledi.

Animasyon filmi gösteriminde keyifli anlar yaşayan minikler, arkadaşları ve öğretmenleri ile film izlemenin tadını çıkardı. Toroslar Belediyesinin servisleriyle sinema etkinliğine katılan çocukların keyfi yüzlerine yansıdı.  İlk kez sinema ile tanışan çocuklar da heyecanlarını yaşıtlarıyla paylaştı.

 

Başkan Yılmaz; “Çocuklarımızı kültür ve sanatla buluşturmaya devam ediyoruz”

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, okul öncesi eğitimi desteklemek amacıyla hayata geçirdikleri Toroslar Şehit Durmuş Tek Anaokulu’nda çocukların eğlenerek öğrendiğini söyledi.

“Okul öncesinden üniversiteye kadar her yaş grubundan çocuklarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” diyen Başkan Yılmaz; “Çocuklarımızı mutlu etmek için çalışıyoruz. Onların eğitimlerini alırken sosyalleşmelerine de önem veriyoruz. Yüzlerindeki gülümsemeyi görmek her şeye değer. Çocuklarımıza yönelik sağladığımız her türlü desteği kentimizin ve ülkemizin geleceğine yatırım olarak görüyoruz. Türkiye Yüzyılı’nın mimarı çocuklarımız ve gençlerimizdir” dedi. (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

MTOSB’den İl Emniyet Müdürü’ne ziyaret

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, Mersin İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk’ü makamında ziyaret ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir