Ana Sayfa / ÇEVRE / Akdeniz’de sıcak asfalt kaplama çalışmaları sürüyor

Akdeniz’de sıcak asfalt kaplama çalışmaları sürüyor

Hem soğuk hem sıcak asfalt kaplama çalışmalarına aralıksız devam eden Akdeniz Belediyesi, geçen haftalarda ömrünü tamamlayan asfaltın söküldüğü Adanalıoğlu Mahallesine, fen işleri ekipleri eliyle sıcak asfalt serim çalışmasına başladı.

Akdeniz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, kent merkezinde yer alan mahallelerin sokaklarında sıcak asfalt kaplama hizmetine hız verdi. Ekipler tarafından geçen haftalarda ömrünü tamamlayan asfaltın söküldüğü Adanalıoğlu Mahallesine sıcak asfalt dökülmeye başlandı. Finişer ve silindir gibi ağır iş makineleri yardımıyla sokaklara sıcak asfalt döken ekipler, ardından silindir yardımıyla yolu düzeltti. Öte yandan, hizmete tanık olan Adanalıoğlu Mahallesi sakinleri ise, memnuniyetlerini dile getirerek, asfalt taleplerinin kısa sürede yerine gelmesini sağlayan Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak ve fen işleri ekiplerine teşekkür etti.

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak; aralıksız çalışan Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, hazırladıkları plan ve program kapsamında sıcak ve asfalt kaplama hizmetine devam edeceğini ve söz verdikleri üzere, ihtiyaç duyan tüm mahalle ve sokaklarda asfalt, kaldırım ve yol açma hizmetlerinin aralıksız süreceğini ifade etti. (Mersin Panorama)

hakkında mersin panorama

Tekrar kontrol edin

Ekmen, Uluslararası Anadili Günü’nde yaşayan dil ve lehçeleri yeniden sordu

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, Milli Eğitim Bakanı Yusuf ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir